+48 22 744 53 20
cpu(at)cpuservice.pl

 

Mobilne centrum zapasowe „Tarcza CPU” Oferujemy usługę polegającą na zapewnieniu i utrzymaniu centrum zapasowego, które zabezpieczy Twoją firmę przed konsekwencjami awarii w Waszym ośrodku podstawowym. Tarcza CPU zapewnia niezawodność dzięki:

  • Wielopoziomowej redundancji /zdublowaniu / systemów zasilania, łączności, monitoringu wdrażanym od poziomu projektu centrum do etapu kolokacji i administrowania sprzętem.
  • Prowadzonemu 24/7/365 przez zespół specjalistów przebywających na terenie centrum danych nadzorowi poprawności i bezpieczeństwa infrastruktury.
  • Rygorystycznym procedurom bezpieczeństwa oraz regularnym testom infrastruktury.

it-rack

Jakie korzyści osiągają nasi Klienci:

  • Gwarancja ciągłości działania firmy – zapasowe centrum danych przygotowane jest do natychmiastowego przejęcia funkcji w przypadku nagłych zdarzeń. Korzystając z Tarczy CPU w przypadku niespodziewanej awarii zachowujesz ciągłość pracy i nie tracisz dostępu do cennych danych Twojej firmy.
  • Minimalne wydatki – w celu zapewnienia firmie odpowiedniego bezpieczeństwa nie ma potrzeby ponoszenia kosztów związanych z budową własnego ośrodka zapasowego.
  • Elastyczność – zapewniamy dopasowanie rozwiązań do Twoich potrzeb.

center

"Całość oparta jest na sprzęcie klasy mainframe, co jest niezwykle oryginalne i niespotykane na skalę światową. Dzięki postępującej minimalizacji urządzeń komputerowych możliwe stało się umieszczenie tego typu sprzętu w stosunkowo niewielkim kontenerze. Sercem Tarczy CPU jest najnowszy procesor IBM zSeries, odpowiednio przez nas wyskalowany. Nadajemy mu określoną moc obliczeniową, dostosowaną do wielkości i potrzeb konkretnego klienta. Ponadto kontener wyposażony jest w macierze dyskowe klasy Enterprise o dużej pojemności do 300 TB, które przechować muszą ogromne ilości danych. Do tego dochodzi jeszcze grupa routerów zabezpieczająca łączność telekomunikacyjną. Nasz kontener można używać i stosować w każdych warunkach, nawet bojowych. Posiada własny generator prądotwórczy, zespół akumulatorów i klimatyzację. Jest również niezwykle wytrzymały - można go nawet zrzucić z samolotu. Ale takich rozwiązań raczej nie zamierzamy stosować."

 

FaLang translation system by Faboba