CPU SERVICE Spółka z o.o. | 03-117 Warszawa ul. Jana Żiżki 3 | tel.: +48 22 744-53-20 | mail: biuro@cpuservice.pl | NIP: 5242764301 | KRS: 0000484413 | REGON: 146952724
Nasza Oferta
Najwyższa jakość w najlepszej cenie.

Enterprisowe systemy dyskowe

Przestrzeń dyskowa zapewniona przez enterprisowe systemy dyskowe do szaf służące jako pamięci masowe.

  • IBM XIV oraz DS8000 Family
  • HPE NonStop, 3PAR, EVA
  • EMC V-MAX, DMX

IBM® System Storage® DS8000® stanowią wysoko wydajne, pojemne i bezpieczne systemy do szaf, zaprojektowane z myślą o wysokiej dostępności oraz ogólnej wartości użytkowej w najbardziej wymagających środowiskach heterogenicznych pamięci masowych. Do korzyści płynących z eksploatacji tego typu maszyn zaliczamy: obsługę aplikacji OLTP; zautomatyzowaną optymalizację wydajności Easy Tier™; znakomite funkcje replikacji zdalnej i kopiowania; innowacyjne dyski samoszyfrujące; współpracę z heterogenicznymi platformami serwerowymi; elastyczne opcje konfiguracji oraz wysoką skalowalność umożliwiającą konsolidację pamięci masowej w architekturze wielopoziomowej. W modelach IBM DS8800 znajduje się procesor wykorzystywany przez wszystkie funkcje urządzenia DS8800.

EMC V-MAX/DMX podobnie jak urządzenia z serii DS8800 stanowią proste, niezawodne i wysoce elastyczne w integracji z platformą Mainframe rozwiązania dyskowe dla pamięci masowej, ich duża skalowalność pozwala na rozbudowanie macierzy do 8 szaf dyskowych wyposażonych w 256 dysków każda. Procesory Dell EM/C VMAX3TM pozawalają osiągnięcie bardzo wysokiej konsolidacji i wydajności.

HPE NonStop, wysokowydajne oraz niezawodne systemy do szaf przystosowane do pracy ciągłej, dzięki całkowitej redundancji oraz charakterystyczne budowie opartej o rozwiązania typu blade C7000 zapewniają duże moce obliczeniowe i kompleksową obsługę wielu aplikacji.

IBM XIV stworzone do pracy w systemach otwartych, zapewniają wysoką pojemność dyskową oraz duże bezpieczeństwo danych, charakteryzują się przyjaznym interfejsem graficznym oraz prostotą obsługi, umożliwiając podłączenie pod niemalże każdą platformę.

IBM XIV SYSTEM STORAGE

Macierze IBM XIV - aktualnie w ofercie CPU Service.

IBM XIV Storage System został zaprojektowany w sposób całkowicie innowacyjny. To pierwsza maszyna na rynku zbudowana w architekturze rozproszonej (ang. grid architecture). System składa się maksymalnie z 15 pracujących równolegle modułów.

Nowa architektura w połączeniu z funkcjonalnym oprogramowaniem i nowymi, dedykowanymi i autorskimi algorytmami zarządzania, utrzymania i monitoringu daje użytkownikowi XIV nowe, niezwykłe możliwości.

Czytaj więcej...

IBM XIV - WYCENA / SERWIS

Systemy HPE NonStop

Systemy HPE NonStop są zaprojektowane od podstaw w środowiskach o krytycznym znaczeniu, wymagających stałego biznesu i 100% odporności na awarie. NonStop eliminuje ryzyko przestojów podczas zaspokajania dużych potrzeb biznesowych, przetwarzania transakcji online i wymagań bazy danych. Środowisko oprogramowania NonStop jest teraz dostępne do użytku w prywatnych chmurach.

Czytaj więcej...

HPE NonStop - WYCENA / SERWIS

EMC VMAX

Rodzina procesorów Dell EMC VMAX3TM zapewnia najnowocześniejszą, skalowalną architekturę wielu kontrolerów z niezrównaną konsolidacją i wydajnością dla przedsiębiorstwa. Dzięki całkowicie przeprojektowanemu sprzętowi i oprogramowaniu macierze VMAX 100K, 200K i 400K zapewniają niespotykaną wydajność i skalowalność. Począwszy od pojedynczego silnika VMAX 100K do 8-silnikowego VMAX 400K, te ulepszone macierze oferują radykalny wzrost wydajności.

Czytaj więcej...


EMC VMAX - WYCENA / SERWIS

IBM DS8800 BASE MODEL

BUDOWA

Rysunek przedstawia ogólny widok z przodu i z tyłu podstawowego modelu 951. Model zawiera nowe standardowe obudowy dysków (nr 1 na rys.), które obsługują 24 dyski w obudowie 2U (wysokość).

Tył modelu zawiera zasilacze do obudów pamięci masowej i karty FCIC (nr 1 na rys.) (karty FCIC na górze, zasilacze na dole).

Serwery POWER7 + ™ (nr 2 na rys.) zawierają procesor i pamięć dla wszystkich funkcji urządzenia DS8800.

OBUDOWY (ENCLOSURES)

Model podstawowy zapewnia również obudowy I/O (nr 3 na rys.), zasilacze i chłodzenie oraz przestrzeń dla 15 zestawów napędów dyskowych (16 dysków na każdy zestaw). W konfiguracji maksymalnej model podstawowy może pomieścić 240 dysków (15 zestawów x 16 dysków = 240 dysków).

Obudowy I/O zapewniają łączność między adapterami i procesorami. Adaptery, które są zawarte w obudowach I/O, mogą być adapterami urządzeń (DA) lub adapterami hosta (HA). Ścieżka komunikacji, która jest używana do kompleksowej komunikacji między adapterem a procesorem w urządzeniu DS8800, składa się z czterech ośmio pasmowych (x8) slotów PCIe Generation-2.

ZASILANIE

Obszar mocy zawiera dwie jednostki podtrzymania bateryjnego (BBUs) (nr 4 na rys.). Ta konfiguracja dotyczy systemów dwukierunkowych i czterokierunkowych.

Główne zasilacze (PPSs) (nr 5 na rys.) znajdują się z boku modelu. Zapewniają redundantny rozdział mocy 208 V DC na stelaż w celu przekształcenia wejścia prądu przemiennego w prąd stały. Węzły procesorów, szuflady we / wy i standardowe obudowy dysków mają podwójne zasilacze, które są połączone z jednostkami (nr 6 na rys.) dystrybucji zasilania szaf. Moc i chłodzenie są zintegrowane ze standardową obudową przemiennika.

Czytaj więcej...

Zapewnij swojej firmie przestrzeń dyskową

Firma CPU Service dostarcza oraz serwisuje macierze dyskowe klasy enterprise. Zapewnimy sprzęt w konfiguracji dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.

Zapytaj o wycenę