CPU SERVICE Spółka z o.o. | 03-117 Warszawa ul. Jana Żiżki 3 | tel.: +48 22 744-53-20 | mail: biuro@cpuservice.pl | NIP: 5242764301 | KRS: 0000484413 | REGON: 146952724

CPU Service

Serwis bibliotek, serwerów i macierzy.

TPM - czym jest i jakie korzyści ma klient ze współpracy z firmą Third Party Maintenance?

Dynamiczny rozwój Twojej firmy

Chcąc osiągnąć sukces poprzez stałe ulepszanie działań i systemów funkcjonujących w Twojej firmie powinieneś skupić się na różnego rodzaju procesach, jakie w niej zachodzą oraz sektorach, które w niej się znajdują. Jeśli rozwija się dynamicznie, koniecznie należy zwrócić uwagę na prawidłowe działanie stosowanych rozwiązań technologicznych. Zadbaj o solidne wsparcie techniczne sprzętu serwerowego i niezawodny serwis pogwarancyjny, wybierając firmę Third Party Maintenance. Poznaj korzyści, jakie płyną z tego typu współpracy!

Czym jest Third Party Maintenance?

Są to firmy zajmujące się wyżej wymienionym wsparciem technicznym sprzętu serwerowego oraz wszelkich urządzeń sieciowych. To alternatywa dla tradycyjnych serwisów gwarancyjnych OEM (Original Equipment Manufacturer - pochodzących od producentów oryginalnego wyposażenia) oraz pogwarancyjnych. Wybierz samodzielnie tego typu firmę, która ma zajmować się urządzeniami komputerowymi oraz systemami sieciowymi w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki temu będziesz mieć większą kontrolę nad rodzajem i jakością dostarczanych Ci usług.

Korzyści ze współpracy z firmą Third Party Maintenance

Wejdź na wyższy poziom zarządzania infrastrukturą IT w Twoim przedsiębiorstwie - oto, co zyskasz:

  • profesjonalne usługi serwisowe perfekcyjnie dopasowane do rodzaju sprzętu serwerowego i systemów, które stosujesz,
  • wsparcie techniczne skrojone idealnie pod Twoje potrzeby i świadczone zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Firma Third Party Maintenance udzieli Ci pomocy szybko, aby awarie i nieprawidłowości w infrastrukturze IT Twojego przedsiębiorstwa nie zakłócały jego działania narażając Cię na straty,
  • wydłużenie żywotności sprzętu serwerowego, a więc zmniejszenie kosztów utrzymania firmy,
  • kontrakty ustalone w oparciu o warunki, jakich oczekujesz oraz skonstruowane z dużą dozą elastyczności, czego nie otrzymasz od standardowych serwisów gwarancyjnych OEM.


Analizując powyższe korzyści z pewnością jesteś w stanie sobie wyobrazić, jak wiele może Ci dać współpraca z firmą Third Party Maintenance. Nie czekaj i już dziś wspomóż działanie Twojego przedsiębiorstwa decydując się na usługę wsparcia technicznego oraz serwisowanie sprzętu serwerowego przez profesjonalistów.